Nemáte ještě Google Apps pro vzdělávání? Uvažujete o tom, že svoji školu posunete do online světa?Google Apps vám přinese celou řadu výhod, které využívá více než 40 milionů žáků a učitelů po celém světě.

Přidejte se do společnosti Karlovy univerzityHarvardu nebo třeba Yale, které využívají výhod online práce a spolupráce ve vzdělávání.


Objevte výhody bezúdržbového IT a investujte svůj čas a peníze do rozvoje školy. S Google Apps nemusíte řešit pravidelný nákup hardwaru, složité licenční poplatky, údržbu, aktualizace nebo zálohování. 

Za neomezený diskový prostor, nonstop technickou podporu a neomezený počet uživatelských účtu neplatíte ani korunu


  
Naučte sebe a své žáky nově nastupujícímu stylu práce a spolupráce založeného na online sdíleníkomunikaci.  Z pohledu učitele ocení rychlost a jednoduchost sdílení informací s žáky a kolegy. A už se pravděpodobně nebudete chtít nikdy vrátit ke spolupráci založené na přeposílání dokumentů v příloze e-mailu :)


  

Díky Google Apps budete otevření novým technologiím a trendům. Google Apps totiž spustíte na rozličných desktopových a mobilních platformách. Učitelé i žáci se snadno dostanou ke všem informacím nejen z počítače, ale také z chytrého telefonu nebo tabletu a výukové materiály tak mohou mít vždy při ruce. 


  

Můžete se spolehnout na silnou komunitu škol využívajících Google, které si vyměňují své know-how a zkušenosti na celé řadě konferencí, workshopů či neformálních setkání v celosvětové komunitě Google Educator Group (GEG). O velikosti této komunity se můžete přesvědčit zde: https://www.google.com/landing/geg/groups/